Zrcadlo v barokním stylu
dřevo, řezané, zlacené, obdélný rám, ve spodní části a na bocích drobné řezby rozvilin, v horní části výrazná římsa se vsazenou zrcadlovou kartuší s řezaným motivem dívčího aktu a plachetnice, Itálie, Benátky 2. pol. 19. století, 179 x 117 cm, původní, zachovalý stav, zrcadlo částečně slepé (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 95.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Zrcadlo v barokním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |